Hakkımızda

Bizi Tanıyın

1973 yılından günümüze onlarca yıllık tecrübesi ile , sektöründe faaliyet gösteren TEZEL  DÖKÜM SANAYİİ ekip çalışma ruhu ile piyasa şartlarını doğru zaman ve doğru zeminde analiz etmeyi  başarmış, yapmış oldugu yatırımlarla günümüzün sektöründe öncü ve başarılı firmalarından biri olma yolunda ilerlemektedir.

TEZEL DÖKÜM SANAYİİ günümüzün en son mesleki ve teknolojik gelişmelerine ayak uydurarak, her zaman daha iyisini yapmaya çalışmıştır.

Üretimde daima itinalı ve dayanıklı, tüketimde ise kalite, estetik ve fiyat üçgenini kendisine ilke edinerek, değişen Dünya ve değişen müşteri beklentilerine gösterdiği itinayı ilk günki gibi sürdürmekte olan TEZEL DÖKÜM SANAYİİ misyonunu gelecekte de koruyacaktır.

Kaliteden ödün vermeden müsterilerine en iyisini sunmaya çalışan TEZEL DÖKÜM SANAYİİ önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. TEZEL DÖKÜM SANAYİİ ile mevcut portfoyümüzdeki müşterilerimiz gibi , profesyonel bir anlayışla ve daimi süreyle iş birliği yapmanın rahatlığını yaşıyacaksınız.